Úvodník

Vážení čtenáři,

Časopis Laissez Faire, který pro Vás připravuji od roku 1998, tímto číslem končí. Přerušuji jeho vydávání, protože maximum svého času budu věnovat budování nové politické strany. Principy svobody jednotlivce a volné soutěže na trhu zboží a služeb a principy národní suverenity a mezinárodní konkurence právních řádů – které jediné zaručují mír a prosperitu – budu nyní hájit na poli politickém.

Občanské sdružení Laissez Faire bude dále provozovat mezinárodní internetovou stránku sledující bruselské přerozdělování peněz evropských daňových poplatníků www.money-go-round.eu, kterou jsme vybudovali v uplynulém roce. Máme také v úmyslu připravit moderní internetovou stránku Laissez Faire, kde budou nejen články z minulých čísel, ale i pravidelně doplňované rubriky „Úřad na zrušení“ a „Daňové ráje“ a publikovány aktuální články nové. Tato nová internetová stránka by se měla zrodit na konci roku 2009.

Všem čtenářům Laissez Faire doporučuji předplatit si – nebo sledovat na internetu – newsletter a další publikace Centra pro ekonomiku a politiku (www.cepin.cz). V publikacích CEPu bude publikovat Mojmír Hampl, já i další autoři, se kterými jste se mohli setkávat zde.

Ubezpečuji Vás, že principy svobody a odpovědnosti, které jsem vždy hájil na stránkách tohoto časopisu, budu hájit i nadále, ať již v jakékoliv nové roli.

Váš

Petr Mach