Autoři

Petr Mach

Petr Mach -362 posts

Petr Mach je poslancem Evropského parlamentu, předsedou Stranu svobodných občanů a vydavatelem Laissez Faire. Je autorem knih Úskalí evropské integrace a Jak vystoupit z EU.

Avatar

Martin Pánek -53 posts

Martin Pánek je šéfredaktorem Laissez Faire a euroSEPTIK.cz, pracuje jako asistent v politické skupině EFDD v Evropském parlamentu a je autorem knih Kompletní slepice a Částečná kráva

Radim Smetka

Radim Smetka -53 posts

Radim Smetka je studentem Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze

Mojmír Hampl

Mojmír Hampl -40 posts

Mojmír Hampl je viceguvernérem České národní banky

Avatar

Marek Numerato -27 posts

Marek Numerato je šéfredaktorem webzinu HumanAction.cz

Walter E. Williams

Walter E. Williams -19 posts

Walter Williams je profesorem ekonomie na Univerzitě George Masona. Je autorem knihy The State Against Blacks.

Bryan Caplan

Bryan Caplan -11 posts

Bryan Caplan je profesorem ekonomie na Univerzitě George Masona a autorem knih "Mýtus racionálního voliče" a "Selfish Reasons to Have More Kids".

Daniel Hannan

Daniel Hannan -10 posts

Daniel Hannan je europoslanec za Konzervativní stranu Velké Británie a autor knih „The Plan: Twelve Months to Renew Britain“, „The New Road to Serfdom: A Letter of Warning to America“, „Inventing Freedom: How the English-Speaking Peoples Made the Modern World“ a "Why Vote Leave".

Frédéric Bastiat

Frédéric Bastiat -10 posts

Frédéric Bastiat byl klasický liberál a politický ekonom 19. století. Proslavil se mimo jiné popularizací teorie nákladů obětované příležitosti. Je autorem knih „Co je vidět a co není vidět“, „Zákon“, „Ekonomická sofismata“ a „Ekonomické harmonie“. Sbírka jeho díla v češtině je dostupná na Bastiat.cz.